SQG32L3D481N-250.000M
DigiKeyn tuotenumero
2388-SQG32L3D481N-250.000M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SQG32L3D481N-250.000M
Kuvaus
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
250 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
LVDS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±20ppm
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
40mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,045" (1,15mm)