QT325S-32.768MAHE-T
DigiKeyn tuotenumero
4981-QT325S-32.768MAHE-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4981-QT325S-32.768MAHE-TCT-ND - Cut Tape (CT)
4981-QT325S-32.768MAHE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QT325S-32.768MAHE-T
Kuvaus
3.2X2.5 30/30PPM 25C-40~85C 12PF
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 MHz ±30ppm Kiteet 12pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
32.768 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)