TS12A4514DBVR
DigiKeyn tuotenumero
296-24201-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-24201-1-ND - Cut Tape (CT)
296-24201-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TS12A4514DBVR
Kuvaus
IC SWITCH SPST-NOX1 10OHM SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 piirin mikropiirikytkin 1:1 10Ohm SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
TS12A4514DBVR -mallit
Kategoria
-3 db:n kaistanleveys
520MHz
Latausinjektio
-11,5pC
Kanavan kapasitanssi (CS(off), CD(off))
7,5pF, 7,5pF
Kytkinpiiri
SPST - NO
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Multiplekseri/demultiplekseripiiri
1:1
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Päästötilan resistanssi (maks.)
10Ohm
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+)
2,7V – 12V