PE-0805PFB600ST
DigiKeyn tuotenumero
553-2395-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-2395-1-ND - Cut Tape (CT)
553-2395-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PE-0805PFB600ST
Kuvaus
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 3A 25mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PE-0805PFB600ST -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
3A
Valmistaja
Pulse Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
25mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
60 Ohms @ 100 MHz