TISP4240M3BJR-S
DigiKeyn tuotenumero
TISP4240M3BJR-STR-ND - Rullattu teippi (TR)
TISP4240M3BJR-SCT-ND - Cut Tape (CT)
TISP4240M3BJR-SDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TISP4240M3BJR-S
Kuvaus
THYRISTOR 180V 220A DO-214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
180V Pois päältä 220 A Ipp ylijänniterajoitin tyristori DO-214AA, SMB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TISP4240M3BJR-S -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
50 A
Valmistaja
Bourns Inc.
Virta - pito (Ih)
150 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Elementtien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi
50pF
Jännite - ylijännitesytytys
240V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - estotila
180V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - johtotila
3 V
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AA (SMB)
Virta - huippupulssi (8/20µs)
220 A