PA4343.822NLT on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 212
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
Varastossa: 363
8.2 µH Suojattu Valettu Induktori 10.5 A 15,5mOhm maks. Epästandardi