SRP1265A-8R2M
DigiKeyn tuotenumero
SRP1265A-8R2MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP1265A-8R2MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP1265A-8R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP1265A-8R2M
Kuvaus
FIXED IND 8.2UH 10.5A 15.5 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 10.5 A 15,5mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRP1265A-8R2M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
15,5mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 100kHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
11MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,531" pit. x 0,492" lev. (13,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,252" (6,40mm)
Virta - saturaatio (Isat)
16A