PA4341.682NLT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PA4341.682NLT |
Kuvaus | FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 6.8 µH Suojattu Valettu Induktori 4.5 A 60mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PA4341.682NLT -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 60mOhm maks. |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Valettu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,299" pit. x 0,272" lev. (7,60mm x 6,90mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,118" (3,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 8A |