HPAL1V0630-6R8-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HPAL1V0630-6R8-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HPAL1V0630-6R8-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V0630-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HPAL1V0630-6R8-R
Kuvaus
FIXED IND 6.8UH 5A 48 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
6.8 µH Suojattu Valettu Induktori 5 A 48mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
6A
DC-resistanssi (DCR)
48mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,260" lev. (7,00mm x 6,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)