PA4341.103NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-2993-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-2993-1-ND - Cut Tape (CT)
553-2993-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4341.103NLT
Kuvaus
FIXED IND 10UH 3.5A 85 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Valettu Induktori 3.5 A 85mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
PA4341.103NLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
85mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,299" pit. x 0,272" lev. (7,60mm x 6,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6A