PA4340.472NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-2990-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-2990-1-ND - Cut Tape (CT)
553-2990-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4340.472NLT
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 4.6A 53 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Valettu Induktori 4.6 A 53mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
PA4340.472NLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
53mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,213" lev. (6,00mm x 5,40mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6A