SRP5030T-4R7M
DigiKeyn tuotenumero
SRP5030T-4R7MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP5030T-4R7MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP5030T-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP5030T-4R7M
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 4.6A 53 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 4.6 A 53mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRP5030T-4R7M -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
6A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
53mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,224" pit. x 0,205" lev. (5,70mm x 5,20mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)