LP406NMOW
DigiKeyn tuotenumero
553-LP406NMOW-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LP406NMOW
Kuvaus
WHITE NMO LOW PROFILE, UNITY, 40
Tarkka kuvaus
413MHz Kupumainen RF-antennit 406MHz – 420MHz 2dBi NMO Paneelikiinnitys
Teho - maksimi
100 W
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Taajuus (keskikohta/kaista)
413MHz
Taajuusalue
406MHz – 420MHz
Korkeus (maks.)
1,500" (38,10mm)