LP406NMO
DigiKeyn tuotenumero
553-LP406NMO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LP406NMO
Kuvaus
BLACK NMO LOW PROFILE, UNITY, 40
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
413MHz Kupumainen RF-antennit 406MHz – 420MHz 2dBi NMO Paneelikiinnitys
Kategoria
Antennin tyyppi
Kupumainen
Valmistaja
Pulse Electronics
Raitojen lukumäärä
1
Pakkaustapa
Pussi
Vahvistus
2dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
100 W
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminointi
NMO
Taajuus (keskikohta/kaista)
413MHz
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Taajuusalue
406MHz – 420MHz
Korkeus (maks.)
1,500" (38,10mm)