CX0603MRX7R9BB103
DigiKeyn tuotenumero
311-1233-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1233-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1233-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CX0603MRX7R9BB103
Kuvaus
CAP PASSTHRU 10000PF 50V 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF Läpisyöttökondensaattorit 50V 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CX0603MRX7R9BB103 -mallit
Kategoria
Jännite – nimellinen
50V
Valmistaja
Pulse Electronics
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Lämpötilakerroin
X7R
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCC
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Tyyppi
Pass Through
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,033" lev. (1,60mm x 0,85mm)
Kapasitanssi
10000 pF
Korkeus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Toleranssi
±20%