BZX884B4V7L-HG3-08 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 4.7 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan DFN1006-2A
BZX884L_Series_Bottom
BZX884B4V7L-HG3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX884B4V7L-HG3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX884B4V7L-HG3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX884B4V7L-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX884B4V7L-HG3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 300MW DFN1006
Valmistajan vakio toimitusaika
74 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 2 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Sarja
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW
Valmistajan laitepakkaus
DFN1006-2A
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms