BBUP00100505471Y00 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Varastossa: 1 832
Tekniset tiedot
Walsin Technology Corporation
470 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 1A 200mOhm
BBUP00100505471Y00
DigiKeyn tuotenumero
553-BBUP00100505471Y00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-BBUP00100505471Y00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BBUP00100505471Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BBUP00100505471Y00
Kuvaus
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
Valmistaja
Pulse Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
200mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
470 Ohms @ 100 MHz