WLBD1005HCU471TL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Tuotteen WLBD1005HCU471TL kuvaa ei ole saatavana
WLBD1005HCU471TL
DigiKeyn tuotenumero
1292-WLBD1005HCU471TLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLBD1005HCU471TL
Kuvaus
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 1A 200mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
Valmistaja
Walsin Technology Corporation
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
200mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedanssi taajuudella
470 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)