FPS300.241-002-101 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
PULS, LP
Varastossa: 1
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
PULS, LP
Varastossa: 1
Tekniset tiedot
Varastossa: 4
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 12,5A
PULS IP6x FIEPOS Panel Mount Field Power Supplies
PULS FIEPOS Field Mounted Power Supplies Product Overview
FPS300.241-002-101
DigiKeyn tuotenumero
1736-FPS300.241-002-101-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPS300.241-002-101
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 300W
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
12,5A
Valmistaja
Teho (wattia)
300W
Sarja
Jännite - erotus
500 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
95,7%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP65, IP67, yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
2,32" pit. x 7,17" lev. x 7,20" kork. (59,0mm x 182,0mm x 183,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
88V
Hyväksyjä
CB, CE, cULus
DC-jännite - tulo (maks.)
360V
Vakionumero
60950-1; 61010-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
24V