FPS300.245-034-105
DigiKeyn tuotenumero
1736-FPS300.245-034-105-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPS300.245-034-105
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 300W
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 12,5A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
12,5A
Teho (wattia)
300W
Sarja
Jännite - erotus
500 V
Tehokkuus
95,7%
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP65, IP67, etäkäynnistys ja -sammutus, yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
2,32" pit. x 7,13" lev. x 7,20" kork. (59,0mm x 181,0mm x 183,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
88V
DC-jännite - tulo (maks.)
360V
Jännite - lähtö 1
24V