AS01508MS-SP15-WP-R on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
PUI Audio, Inc.
Varastossa: 200
Tekniset tiedot
8 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 700 mW 500 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
AS01508MS-SP15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01508MS-SP15-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1615-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01508MS-SP15-WP-R
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AS01508MS-SP15-WP-R -mallit
Teho - nimellinen
700 mW
Sarja
Teho - maksimi
1 W
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Taajuusalue
500 Hz ~ 20 kHz
Terminointi
Juotosanturat
Taajuus - itseresonoiva
500Hz
Koko/mitat
0,591" pit. x 0,433" lev. (15,00mm x 11,00mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,098" (2,50mm)