AS01508MS-SC15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01508MS-SC15-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1616-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01508MS-SC15-WP-R
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
Tarkka kuvaus
8 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 700 mW 550 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
AS01508MS-SC15-WP-R -mallit
Teho - nimellinen
700 mW
Sarja
Teho - maksimi
1 W
Taajuusalue
550 Hz ~ 20 kHz
Terminointi
Jousityyppi
Taajuus - itseresonoiva
550Hz
Koko/mitat
0,591" pit. x 0,433" lev. (15,00mm x 11,00mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,098" (2,50mm)