AS01508MO-SP11-LW25-R
DigiKeyn tuotenumero
668-AS01508MO-SP11-LW25-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01508MO-SP11-LW25-R
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 89DB
Tarkka kuvaus
8 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
AS01508MO-SP11-LW25-R -mallit
Teho - nimellinen
700 mW
Sarja
Teho - maksimi
1 W
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyetyleeni-imiini (PEI)
Taajuusalue
600 Hz ~ 20 kHz
Terminointi
Johdot
Taajuus - itseresonoiva
600Hz
Koko/mitat
0,591" pit. x 0,433" lev. (15,00mm x 11,00mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,154" (3,90mm)
Tehokkuus - dBA
89
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C