CS40-01P60-05-3X
DigiKeyn tuotenumero
2603-CS40-01P60-05-3X-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS40-01P60-05-3X
Kuvaus
SPEAKER IP67 8OHM 1W 98DB
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 1 W 480 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CS40-01P60-05-3X -mallit
Kategoria
Teho - nimellinen
1 W
Valmistaja
Challenge Electronics
Teho - maksimi
1.2 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Suorakulmainen
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyeetterieetteriketoni (PEEK)
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
480 Hz ~ 20 kHz
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Taajuus - itseresonoiva
600Hz
Terminointi
Juotosanturat
Impedanssi
8 Ohms
Koko/mitat
1,575" pit. x 0,512" lev. (40,00mm x 13,00mm)
Tehokkuus - dBA
98
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Tehokkuus - testaus
1W/100mm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Vääristymäluokitus
10% maks. @ 1kHz, 1W