AS01208MS-SP12-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-AS01208MS-SP12-WP-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01208MS-SP12-WP-R
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 88DB
Tarkka kuvaus
8 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 300 mW 850 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
AS01208MS-SP12-WP-R -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Herkkyys
Teho - nimellinen
300 mW
Sarja
Teho - maksimi
500 mW
Muoto
Suorakulmainen
Materiaali - kartio
Polyesteri, Polyeteenitereftalaatti (PET)
Tyyppi
Vastaanotin
Taajuusalue
850 Hz ~ 20 kHz
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP68 - pölytiivis, vedenpitävä
Taajuus - itseresonoiva
1,3kHz
Terminointi
Juotosanturat
Impedanssi
8 Ohms
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,217" lev. (12,00mm x 5,50mm)
Tehokkuus - dBA
88
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Tehokkuus - testaus
100mm
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C