AR01232MS-SC12-WP-2-R
DigiKeyn tuotenumero
668-AR01232MS-SC12-WP-2-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AR01232MS-SC12-WP-2-R
Kuvaus
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 117DB
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Yläosa Suorakulmainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AR01232MS-SC12-WP-2-R -mallit
Kategoria
Teho - nimellinen
20 mW
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Teho - maksimi
30 mW
Sarja
Portin sijainti
Yläosa
Pakkaustapa
Kaukalo
Muoto
Suorakulmainen
Osan tila
Aktiivinen
Materiaali - kartio
Polyeetterieetteriketoni (PEEK)
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Tyyppi
Vastaanotin
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Taajuusalue
300 Hz ~ 7 kHz
Terminointi
Jousityyppi
Taajuus - itseresonoiva
450Hz
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,236" lev. (12,00mm x 6,00mm)
Impedanssi
32 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,089" (2,25mm)
Tehokkuus - dBA
117,00
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C
Tehokkuus - testaus
10mm
Vääristymäluokitus
5% maks.