42M048C2U
Surgical Motor Solutions Overview
42M048C2U
DigiKeyn tuotenumero
403-1010-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
42M048C2U
Kuvaus
STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Unipolaari Askelmoottorit Kestomagneetti Kehyksen koko 48.0 ohjelma-askelta 230 mA 12VDC
Kategoria
Vääntömomentti - pito (oz-in / mNm)
9,4 / 66,2
Valm.
Koko/mitat
Pyöreä - 1,650" halk. (42,00mm)
Sarja
Halkaisija - akseli
0,118" (3,00mm)
Pituus - akseli ja laakeri
0,450" (11,43mm)
Kiinnitysaukkojen väli
1,950" (49,48mm)
Tyyppi
Kestomagneetti
Kelan tyyppi
Unipolaari
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Jännite – nimellinen
12VDC
Kelan resistanssi
52.4 Ohms
Virtaluokitus (ampeeria)
230 mA
Ominaisuudet
Pyöreä akseli
Askelia kierrosta kohden
48.0
Roottorin inertia
12,5gcm²
Askelkulma
7,5°
Paino
0,319 lb (144,7 g)
Tarkkuus
±6,66%