42M048C2U-R21
DigiKeyn tuotenumero
403-1029-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
42M048C2U-R21
Kuvaus
STEPPER MOTOR PM GEARED UNI 12V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Unipolaari Askelmoottorit Kestomagneetti, vaihdemoottori Kehyksen koko 480.0 ohjelma-askelta 230 mA 12VDC
Kategoria
Koko/mitat
Pyöreä - 1,650" halk. (42,00mm)
Valm.
Halkaisija - akseli
0,093" (2,36mm)
Sarja
Pituus - akseli ja laakeri
0,469" (11,92mm)
Kiinnitysaukkojen väli
1,880" (47,63mm)
Tyyppi
Kestomagneetti, vaihdemoottori
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Kelan tyyppi
Unipolaari
Kelan resistanssi
52.4 Ohms
Jännite – nimellinen
12VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
230 mA