PSC15R-050-R
DigiKeyn tuotenumero
993-PSC15R-050-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSC15R-050-R
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5V 15 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)
Valmistaja
Phihong USA
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 10,0mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Moniteräinen (myydään erikseen)
Tuloliitin
Moniteräinen
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
2,82" pit. x 1,77" lev. x 1,30" kork. (71,7mm x 45,0mm x 33,0mm)
Lähtöjännite
5V
Hyväksyjä
CB, CE, cULus
Virta - lähtö (maks.)
3A
Paino
0,333 lb (151,05 g)
Teho (wattia)
15 W