PSAC12R-120-R
DigiKeyn tuotenumero
993-PSAC12R-120-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSAC12R-120-R
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Tarkka kuvaus
12V 12 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 1
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 10,0mm
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Moniteräinen (myydään erikseen)
Tuloliitin
Moniteräinen
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
2,82" pit. x 1,97" lev. x 1,31" kork. (71,7mm x 50,0mm x 33,3mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CB, CE, C-Tick, cULus
Virta - lähtö (maks.)
1A
Paino
0,333 lb (151,05 g)
Teho (wattia)
12 W