PPL90U-240
DigiKeyn tuotenumero
993-1467-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PPL90U-240
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 90 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
Phihong USA
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 10,0mm
Johdon pituus
59" (1,50m)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
5,94" pit. x 2,52" lev. x 1,42" kork. (151,0mm x 64,0mm x 36,0mm)
Lähtöjännite
24V
Virta - lähtö (maks.)
3,75A
Vakionumero
Teho (wattia)
90 W