AA90U-240B-R
DigiKeyn tuotenumero
993-AA90U-240B-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AA90U-240B-R
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 90 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
124mW (maks.)
Valmistaja
Phihong USA
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
5,57" pit. x 2,46" lev. x 1,30" kork. (141,5mm x 62,5mm x 33,0mm)
Lähtöjännite
24V
Hyväksyjä
CE, cUpit., cUpit.us, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
3,75A
Vakionumero
Teho (wattia)
90 W