HSTT75-T2 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panduit Corp
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Kutiste Putkisto, Joustava 0,750" (19,05mm) 2 – 1 Punainen 200,0' (61,0m)
HSTT75-T2
DigiKeyn tuotenumero
298-21637-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSTT75-T2
Kuvaus
HEATSHRINK 3/4" X 200' RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Seinän paksuus kutistettuna
0,030" (0,76mm)
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Tyyppi
Kutistumislämpötila
90°C
Pituus
200,0' (61,0m)
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,750" (19,05mm)
Päätuotenumero
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,375" (9,53mm)