HSTT75-T10 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panduit Corp
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen HSTT75-T10 kuvaa ei ole saatavana
HSTT75-T10
DigiKeyn tuotenumero
HSTT75-T10-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSTT75-T10
Kuvaus
HEATSHRINK 3/4" X 200' WHITE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kutiste Putkisto, Joustava 0,750" (19,05mm) 2 – 1 Valkoinen 200,0' (61,0m)
Kategoria
Seinän paksuus kutistettuna
0,030" (0,76mm)
Valm.
Materiaali
Sarja
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Tyyppi
Kutistumislämpötila
90°C
Kutistussuhde
Säilyvyys
60 kuukautta
Pituus
200,0' (61,0m)
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,750" (19,05mm)
Päätuotenumero
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,375" (9,53mm)