EXB-28V474JX
DigiKeyn tuotenumero
Y7474TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Y7474CT-ND - Cut Tape (CT)
Y7474DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EXB-28V474JX
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 470K OHM 0804
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470k Ohm ±5% 62,5mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 0804, kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EXB-28V474JX -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valmistaja
Panasonic Industry
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Piirin tyyppi
Eristetty
Pakkaus / kotelo
0804, kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Resistanssi (ohmia)
470k
Valmistajan laitepakkaus
0804
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,039" lev. (2,00mm x 1,00mm)
Vastusten lukumäärä
4
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,018" (0,45mm)
Nastojen lukumäärä
8
Päätuotenumero
Teho elementtiä kohden
62,5mW