ECS-73-18-23B-JTN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC3033TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC3033CT-ND - Cut Tape (CT)
XC3033DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-73-18-23B-JTN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7.3728 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-73-18-23B-JTN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus
7.3728 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (6x3,5)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,138" lev. (6,00mm x 3,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)