ERJ-B1BJ1R8U on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
1.8 Ohms ±5% 2W Piirivastukset Leveä 2010 (5025 metrinen), 1020 Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Paksukalvo
ERJ-B1BJ1R8U
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-B1BJ1R8U-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-B1BJ1R8U
Kuvaus
RES SMD 1.8 OHM 2W 2010 WIDE
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-B1BJ1R8U -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
Leveä 2010 (5025 metrinen), 1020
Aktiivinen
Luokitukset
AEC-Q200
Resistanssi
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,197" lev. (2,50mm x 5,00mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)