ERJ-B1BF1R8U | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ERJ-B1BF1R8U |
Kuvaus | RES 1.8 OHM 1% 2W 1020 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.8 Ohms ±1% 2W Piirivastukset Leveä 2010 (5025 metrinen), 1020 Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Luokitukset AEC-Q200 |
Toleranssi | Koko/mitat 0,098" pit. x 0,197" lev. (2,50mm x 5,00mm) |
Teho (wattia) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,030" (0,75mm) |