EEE-FN1A101UR
DigiKeyn tuotenumero
10-EEE-FN1A101URTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEE-FN1A101URCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FN1A101URDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FN1A101UR
Kuvaus
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Tarkka kuvaus
100 µF 10 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 700mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FN1A101UR -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
104 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
160 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
10 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
700mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C