EEE-FC1H3R3R
DigiKeyn tuotenumero
PCE4019TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE4019CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4019DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FC1H3R3R
Kuvaus
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EEE-FC1H3R3R -mallit
Kategoria
Luokitukset
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
22.5 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
30 mA @ 100 kHz
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Impedanssi
5 Ohms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,157" halk. (4,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,213" (5,40mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,169" pit. x 0,169" lev. (4,30mm x 4,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C