UWG1H3R3MCL1GB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nichicon
Varastossa: 737
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nichicon
Varastossa: 2 894
Tekniset tiedot
Varastossa: 22
Suora
Chemi-Con
Varastossa: 0
3.3 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C