ECW-FE2J224J
DigiKeyn tuotenumero
P19160-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2J224J
Kuvaus
CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
Tarkka kuvaus
0.22 µF Kalvokondensaattorit 141V 630V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2J224J -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,689" pit. x 0,276" lev. (17,50mm x 7,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,591" (15,00mm)
Jänniteluokitus – AC
141V
Jänniteluokitus – DC
630V