ECW-FA2J224J
DigiKeyn tuotenumero
PCF1578-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FA2J224J
Kuvaus
CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.22 µF Kalvokondensaattorit 141V 630V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECW-FA2J224J -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,717" pit. x 0,280" lev. (18,20mm x 7,10mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,484" (12,30mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,591" (15,00mm)
Jänniteluokitus – AC
141V
Sovellukset
Korkeataajuus, Hakkuri
Jänniteluokitus – DC
630V