ECQ-E2103KF
DigiKeyn tuotenumero
EF2103-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECQ-E2103KF
Kuvaus
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF Kalvokondensaattorit 250V Polyesteri, Metallisoitu Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECQ-E2103KF -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,406" pit. x 0,169" lev. (10,30mm x 4,30mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,331" (8,40mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Jänniteluokitus – DC
250V