ECA-1HM100I
DigiKeyn tuotenumero
P10425CT-ND - Cut Tape (CT)
P10425TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECA-1HM100I
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 85°C
EDA/CAD-mallit
ECA-1HM100I -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
65 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Rippelivirta korkealla taajuudella
110.5 mA @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,472" (12,00mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C