EEU-EB1H100SH
DigiKeyn tuotenumero
P19607CT-ND - Cut Tape (CT)
P19607TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEU-EB1H100SH
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 5000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EEU-EB1H100SH -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
27 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Rippelivirta korkealla taajuudella
44.55 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,472" (12,00mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C