TXS2SA-4.5V | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 255-1393-5-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TXS2SA-4.5V |
Kuvaus | RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5V |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Yleiskäyttöön ReleDPDT (2 muoto C) Kiinnitys pintaan |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Terminointityyppi Lokinsiipi |
Valmistaja Panasonic Electric Works | Tiivisteluokitus Tiivistetty - täysin |
Sarja | Vetovarmuusjännite 3,6VDC |
Pakkaustapa Putki | Päästövarmuusjännite 0,45VDC |
Osan tila Aktiivinen | Käyttöaika 5 ms |
Asennustyyppi Kiinnitys pintaan | Vapautusaika 5 ms |
Kelan jännite 4,5VDC | Toimintalämpötila -40°C – 70°C |
Releen koskettimet DPDT (2 muoto C) | Kontaktin materiaali Hopea (Ag), Kulta (Au) |
Kontaktin luokitus (virta) 1 A | Hyväksyjä BSI, cURus |
Kytkentäjännite 110VDC - maks. | Releen tyyppi Yleiskäyttöön |
Korkein kytkettävä kuormavirta 110W | Kelan resistanssi 405 Ohms |
Kelan virta 11.1 mA | Päätuotenumero |