TXS2SA-4.5V-Z
DigiKeyn tuotenumero
255-TXS2SA-4.5V-ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
255-TXS2SA-4.5V-ZCT-ND - Cut Tape (CT)
255-TXS2SA-4.5V-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TXS2SA-4.5V-Z
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5V
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön ReleDPDT (2 muoto C) Kiinnitys pintaan
Kategoria
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Valmistaja
Panasonic Electric Works
Tiivisteluokitus
Tiivistetty - täysin
Sarja
Vetovarmuusjännite
3,6VDC
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Päästövarmuusjännite
0,45VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
5 ms
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Vapautusaika
5 ms
Kelan jännite
4,5VDC
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea (Ag), Kulta (Au)
Kontaktin luokitus (virta)
1 A
Hyväksyjä
BSI, cURus
Kytkentäjännite
110VDC - maks.
Releen tyyppi
Yleiskäyttöön
Korkein kytkettävä kuormavirta
110W
Kelan resistanssi
405 Ohms
Kelan virta
11.1 mA