OD8038-24HHBVXE
DigiKeyn tuotenumero
1053-OD8038-24HHBVXE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD8038-24HHBVXE
Kuvaus
Thermal Products
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 130,0CFM (3,64m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Valm.
Kohina
66,5dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
45.6 W
Toimintalämpötila
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
1,90A
Ilmavirtaus
130,0CFM (3,64m³/min)
Jännitealue
15 – 26VDC
Staattinen paine
2,000 in H2O (498,2 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C