OD6038-24HHBXC10A
DigiKeyn tuotenumero
1053-1586-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD6038-24HHBXC10A
Kuvaus
FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Pallo 86,0CFM (2,41m³/min) 4 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OD6038-24HHBXC10A -mallit
Kategoria
Kohina
66,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
30 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
4 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Paino
0,276 lb (125,19 g)
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
1,25A
Ilmavirtaus
86,0CFM (2,41m³/min)
Jännitealue
21,6 – 26,4VDC
Staattinen paine
2,950 in H2O (734,8 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C